25 czerwca 2026 r. absolwentki i absolwenci pielęgniarstwa wspólnie z władzami Uczelni, Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu oraz Miasta Tarnowa, wykładowcami oraz bliskimi świętowali zdobycie tytułu zawodowego licencjata. Przyszłe pielęgniarki i przyszli pielęgniarze podsumowali czas intensywnej nauki przygotowujący do podjęcia zawodowych obowiązków.

Opiekunka roku mgr Teresa Król zwróciła szczególną uwagę na absolwentów wyróżniających się działalnością naukową i społeczną:

Wróć do góry