Warsztaty „Między innymi” to pierwszy w Polsce innowacyjny projekt edukacyjny, który ma na celu rozwinięcie przez studiujących kompetencji międzykulturowej, czyli wiedzy dotyczącej różnic kulturowych i ich wpływu na zachowanie, umiejętności nawiązywania i budowania pozytywnych relacji międzykulturowych oraz ukształtowanie postawy tolerancji dla niejednoznaczności i ciekawości poznawczej.

Uczestnikami warsztatów mogą zostać studentki i studenci pedagogiki i kierunków ze specjalizacją nauczycielską, animacji i kultury oraz resocjalizacji i andragogiki, czyli osoby, które w przyszłości mogą pracować z dziećmi i/lub dorosłymi obcokrajowcami, czy też
z Polakami pracującymi na styku kultur.

Koordynatorką projektu jest Elżbieta Kielak.

FRSE (Program Erasmus+ Młodzież) reprezentuje Karolina Suchecka, natomiast organizację PNWM –  Jarosław Brodowski.

Warsztaty będą miały miejsce 9 kwietnia 2018r. od godz. 9.00 oraz 10 kwietnia od godz. 10.00 w sali C 06.

Międzykulturowość; Oferta_Warsztaty_2017-18

SZCZEGÓŁY
Data i godzina: 08 kwietnia 2018, 22:00
ORGANIZATOR