Zakład Matematyki PWSZ w Tarnowie ma zaszczyt zaprosić nauczycieli matematyki do wzięcia udziału w warsztatach matematycznych  na temat pracy z uczniem uzdolnionym.

W programie warsztatów znajdują się zajęcia poświęcone metodom pracy w gimnazjum i liceum z uczniem uzdolnionym matematycznie. Warsztaty obejmują dwa bloki tem­atyczne prowadzone przez dra Jacka Dymela (V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie) :

1)      NWD i NWW w zadaniach olimpijskich

2)      O osiach potęgowych

oraz wykład dra Jerzego Szczepańskiego (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tar­no­wie) pt.

Dlaczego uczniowie (nie)chętnie biorą udział w konkursach i olimpiadach?

Warsztaty towarzyszą zawodom finałowym Tarnowskiego Turnieju Matematycznego, odbywającego się pod patronatem: Marszałka Województwa Małopolskiego, Prezydenta Tarnowa, Małopolskiego Kuratorium Oświaty oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

SZCZEGÓŁY
Data i godzina: 26 stycznia 2018, 11:30