Jury Konkursu Zakręć się wokół głowy obradując w składzie:

dr hab. Jacek Kucaba, prof. PWSZ Dyrektor Instytutu Sztuki PWSZ w Tarnowie
dr Agata Kwiatkowska-Lubańska Kierownik Zakładu Wzornictwa PWSZ w Tarnowie
mgr Ewa Bujak – PWSZ w Tarnowie
mgr Magdalena Siedlik – Dyrektor ZSOiT
mgr Iwona Gniewek- ZSOiT
mgr Barbara Marek – ZSOiT

dokonało oceny prac konkursowych i ustaliło następujące wyniki:

I miejsce – Daniel Sula
II miejsce – Liliana Zielińska
III miejsce – Faustyna Kulasa

Rozdanie nagród i wyróżnień nastąpi podczas wystawy końcoworocznej prezentującej prace wszystkich uczestników Konkursu.

Konkurs był organizowany w trzech kategoriach: projekt klasycznego nakrycia głowy, projekt awangardowego nakrycia głowy oraz inspiracja poetycka. Jury oceniło oryginalność pomysłu i sposób potraktowania tematu, kreatywność i innowacyjność oraz formę plastyczną.

Nagrodą główną w konkursie był tablet. Oprócz tego, zwycięzca oraz zdobywca pierwszego wyróżnienia mogą liczyć na profesjonalną sesję fotograficzną w pracowni fotograficznej tarnowskiej PWSZ oraz prezentację prac podczas wystawy końcoworocznej studentów Instytutu Sztuki.

Organizatorami Konkursu Zakręć się wokół głowy są Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie.