2013.06.28.wernisaz28 czerwca br. w foyer Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego odbył się wernisaż prac studentów Instytutu Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Uroczystego otwarcia dokonali JM Rektor prof. dr hab. Stanisław Komornicki oraz Dyrektor Instytutu Sztuki dr hab. Jacek Kucaba, prof. PWSZ. Studentom gratulowały m.in. Panie Wiceprezydent Tarnowa Dorota Skrzyniarz i Krystyna Latałowa.

Wystawa, na której prezentowane są wybrane działania poszczególnych pracowni prowadzonych przez Zakłady Grafiki oraz Wzornictwa organizujących proces dydaktyczny na kierunkach artystycznych, ma na celu przybliżyć mieszkańcom naszego miasta i regionu specyfikę Instytutu Sztuki oraz ofertę Uczelni dla osób pragnących rozwijać swoje umiejętności i predyspozycje w kierunkach oferowanych przez Instytut.

Wystawa czynna jest do dnia 31 lipca 2013 r. Zapraszamy!