24 czerwca 2026 r. absolwentki pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej świętowały wspólnie z wykładowcami i bliskimi zakończenie studiów. Serdecznie gratulujemy! « Ruszył nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej IV kadencji Dwie imprezy, trzy osoby i trzy deklaracje, ale jeden cel »