Obecnie trwa IX edycja prestiżowego konkursu o NAGRODĘ PIELĘGNIARSKĄ KRÓLOWEJ SZWECJI, do której chcielibyśmy zaprosić studentów pielęgniarstwa Akademii Tarnowskiej. Nagroda to stypendium ustanowione przez Swedish Care International dla studentów pielęgniarstwa oraz osób w trakcie specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa, którzy zaprezentują najbardziej kreatywne rozwiązanie mające na celu usprawnienie opieki nad osobami starszymi.

LAUREAT KONKURSU OTRZYMUJE NAGRODĘ W POSTACI:

• Stypendium 6 000 Euro
  • Dyplom od Jej Wysokości Królowej Szwecji Sylwii
  • Skrojone na miarę, możliwości zdobycia dodatkowej wiedzy
  • Międzynarodową wymianę doświadczeń
  • Uczestnictwo w Uroczystej Ceremonii Rozdania Nagród w Sztokholmie

Wyróżnienie wręczane jest również uczelni, w której studiuje autor zwycięskiego pomysłu.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

• Wejdź na stronę https://www.queensilvianursingaward.com/pl/aplikuj
  • Zgłoś jeden lub kilka pomysłów na poprawę opieki nad pacjentami, ze szczególnym uwzględnieniem korzyści dla osób starszych lub cierpiących na demencję
  • Wyślij swój pomysł do 1 listopada 2024 r.
  • O Nagrodę mogą ubiegać się osoby studiujące pielęgniarstwo oraz pielęgniarki i pielęgniarze

BIEŻĄCE INFORMACJE O KONKURSIE SĄ DOSTĘPNE W NASZYCH MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH: