Wszystkim nam dokucza problem nadmiaru informacji w sieci oraz zbyt duże dokumenty. Dlatego, dla naszych kandydatów i studentów 1. roku opracowaliśmy skróconą wersję programu studiów. Dziś informacja dla studentów zainteresowanych specjalnością  Odnawialne źródła energii oraz bezpieczeństwo i higiena pracy.

Udało nam się przedstawić skrócony opis programu studiów na jednej stronie. Zwróćcie proszę uwagę na różnorodność i atrakcyjność zajęć. Staraliśmy się zminimalizować liczbę zajęć „teoretycznych”. Dominują zajęcia praktyczne, laboratoryjne i terenowe, które wyróżniliśmy różnymi kolorami czcionek.

Zapoznaj się ze skróconym programem studiów na kierunku ochrona środowiska specjalność Odnawialne źródła energii oraz bezpieczeństwo i higiena pracy:

Zachęcamy Cię do zapoznania się z pełną wersją programu studiów na kierunku ochrona środowiska:

Chciałbyś studiować ochronę środowiska, a nie zdążyłeś uczestniczyć w rekrutacji podstawowej? – nic straconego, wkrótce rusza rekrutacja dodatkowa: https://rekrutacja.anstar.edu.pl/