Masz pomysł na rozwój swoich kompetencji, umiejętności, aktywności naukowej, innowacyjności, kreatywności poprzez uczestnictwo w międzynarodowych konkursach, zawodach, konferencjach? Jeśli tak – złóż ofertę.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów do aplikowania do udziału w projekcie „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności”.

W ramach projektu mogą zostać sfinansowane koszty przygotowania i uczestnictwa Studentek/Studentów w międzynarodowych konkursach, zawodach, konferencjach oraz koszty materiałów i usług niezbędnych do przygotowań.

Oferty (formularz naboru + załączniki) możesz składać od 29 maja 2024 do 14 czerwca 2024 r. w Biurze Karier, Projektów i Współpracy, budynek C, pokój 300 e, w godzinach 8.00 – 15.00.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.