Dział Jakości Kształcenia Akademii Tarnowskiej zachęca do wypełnienia anonimowej ankiety oceny warunków studiowania. Badanie pozwoli jeszcze lepiej dostosować Uczelnię do potrzeb studentów. Część propozycji, które znalazły się w odpowiedziach ankiet przeprowadzonych w ubiegłych latach, została zrealizowana, dlatego tym bardziej zapraszamy do wspólnego tworzenie przyjaznych przestrzeni w Akademii Tarnowskiej.

Formularz ankiety będzie aktywny od 13 maja do 16 czerwca 2024 r. W trakcie jej wypełniania nie zapisujemy żadnych danych identyfikujących studentów. Ankietę można wypełnić tylko jeden raz.

Akademia Tarnowska po zebraniu informacji od studentów przez Dział Jakości Kształcenia w poprzednich latach zdecydowała się na poniższe działania z zakresu poprawy warunków studiowania:

• zwiększenie liczb miejsc siedzących w budynkach A (składane krzesła w korytarzach, nowy „tramwaj” na drugim piętrze), B (pufy i sofy) oraz E i G (sofy);
  • odnowienie i zwiększenie liczby miejsc siedzących na terenie kampusu;
  • wprowadzenie nowych oznakowań informacyjno-wizualnych budynków i pomieszczeń Uczelni;
  • uruchomienie kolejnego punktu gastronomicznego – w budynku E;
  • rozbudowę sieci wi-fi na terenie kampusu;
  • wymianę wind w budynku A i dostosowanie ich do osób z niepełną sprawnością;
  • termomodernizację pomieszczeń na trzecim piętrze budynku A i utworzenie tam nowych sal dydaktycznych;
  • modernizację łazienek na drugim piętrze budynku A;
  • utworzenie aneksu kuchennego dla studentów w budynku G.