Zapraszamy studentów Akademii Tarnowskiej do wzięcia udziału w dziesiątej edycji „Tarnowskiego Juniora Biznesu”. Tradycyjnie konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: uczniowie szkół ponadpodstawowych i wychowankowie innych jednostek oświatowych oraz studenci uczelni wyższych. Głównym celem „Tarnowskiego Juniora Biznesu” jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych, a także promocja przedsiębiorczości i innowacyjności.

Uczelni może zgłosić ograniczoną liczbę prac konkursowych (10), dlatego wzorem lat ubiegłych Akademia Tarnowska organizuje eliminacje do tego konkursu. Do 20 lutego należy składać wstępne propozycje swoich pomysłów do Koordynatora ds. Przedsiębiorczości Akademickiej mgr inż. Barbary Partyńskiej-Brzegowy na adres: bpartynska@brzegowy.pl bądź za pośrednictwem platformy MS TEAMS zgodnie z załącznikiem nr 1 Regulaminu X edycji Konkursu „Tarnowski Junior Biznesu”.

Ostateczny termin składania prac konkursowych do Urzędu Miasta Tarnowa przez poszczególne jednostki przypada na 15 marca 2024 r.

Na laureatów Konkursu w każdej kategorii czekają cenne nagrody finansowe i rzeczowe: I miejsce: 2500 zł; II miejsce: 2 000 zł; III miejsce: 1 500 zł. Za zajęcie IV, V i VI miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe oraz atrakcyjna nagroda dla autora najlepszej pracy wyłonionej w głosowaniu internautów.