Wszystkich Ukraińców zamierzających rozpocząć studia lub planujących kontynuować je na polskich uczelniach, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie języka polskiego. Wymagany poziom: średnio zaawansowany.

Zajęcia odbywać się będą online (MS Teams), w każdy poniedziałek od 17.30 do 19.00, począwszy od 6 czerwca 2022 r. Osobą prowadzącą będzie Pani dr Ewelina Suszek. Serdecznie zapraszamy! Szczegółowych informacji udziela Uczelniane Centrum Edukacji Ustawicznej, e-mail: uceu@anstar.edu.pl, tel. 14 63 16 568, od poniedziałku do piątku, w godz. od 7.30 do 15.30.

Польська для українців. Курси польської мови для підготовки до навчання в польських університетах. Щиро запрошуємо всіх українців, які мають намір розпочати чи продовжити навчання в польських університетах, безкоштовно взяти участь у курсі польської мови. Необхідний рівень: середній. Заняття відбуватимуться щопонеділка з 17:30 до 19:00 онлайн (MS Teams).