SKT BESKID działa od marca 2019 roku przy Wydziale Administracyjno-Ekonomicznym. Opiekunem koła jest dr Dariusz Dudzik, natomiast założycielami są Adrian Darłak, Przemysław Kuca oraz Wiktoria Pysyk.

Studenckie Koło Turystyczne BESKID powstało z inicjatywy zapalonych miłośników gór, a jednocześnie studentów PWSZ. Może się do niego zapisać każdy, kto chciałby zwiedzić najpiękniejsze zakątki Polski

Dzięki tej inicjatywie łączymy pasję do gór, podróży, spędzania czasu na łonie natury, z nawiązywaniem nowych znajomości i więzi międzywydziałowych. To tutaj stwarzamy przestrzeń do szerokich dyskusji w czasie wędrówek oraz relaksu podczas wieczorów w schroniskach górskich.

Jako Koło Turystyczne, szczególną uwagę skupiamy na organizacji pieszych wycieczek górskich, rajdów rowerowych oraz biwaków. Każdy wyjazd z nami, to dobrze spędzony czas, gdzie wśród ciekawych ludzi odetchniesz od studiów. Jeśli podzielasz nasze pasje i chcesz nawiązać nowe pozytywne znajomości, zapraszamy do SKT BESKID.

Z nami można skontaktować się poprzez e-mail sktbeskidpwsz@gmail.com oraz odwiedzić nas osobiście w siedzibie koła w głównym budynku PWSZ, przy ul. Mickiewicza 8, p. 011 (parter).

Polecamy także odwiedzić nasz fanpage https://www.facebook.com/SKTBeskid/

STATUT SKT BESKID

Wróć do góry